تنوع محصولات مجموعه نیکونگار

باتوجه به اینکه آدمی دارای سلایق و نظرات گوناگونی است که نشات گرفته از تیپهای شخصیتی افراد بوده و انتخاب نوع دکوراسیون محل زندگی و یا محل کار ، اهمیت پیدا می کند. با توجه به این مهم، مجموعه نیکونگار محصولاتی با تنوع رنگ و طرح متفاوت و متناسب همه سلیقه ها را تولید کرده و حتی گروه سنی مشتریان گرامی را نیز در نظر گرفته است. امید است به یاری خداوند و خالق زیباییها، و نظرات ارزشمند شما، بتوانیم موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم نماییم.

31

استان

شمال ، جنوب ، شرق و غرب

451

شهرستان

در همه نقاط ایران عزیز

چشم انداز نیکونگار

مجموعه نیکونگار در بازار داخل کشور، تامین کننده محصولات چاپی از قبیل پرده ، روتختی ، تابلو مخمل ، کوسن ، پوستر بوده و همچنین محصولات سفارشی مشتریان، از قبیل عکسهای خاطره انگیز خود، مثل پورتره، عروسی، تولد و همچنین تصاویر کودکان را نیز قبول و انجام می دهد. برای مشتریانی که در خارج از کشور هستند نیز این امکان فراهم شده است که بتوانند محصولات دلخواه خود را خریداری نموده و در همان آدرس قید شده، تحویل بگیرند.

محصولات-متنوع-سرویس-خواب

تنوع در طرح و رنگ

انواع سرویس خواب نوزادی، یک نفره، دونفره
مناسب هر نوع دکوراسیون و سلیقه ای

کیفیت اتفاقی نیست

کیفیت محصول

هیچ کیفیت خوبی اتفاقی نیست. همه محصولات تولید شده، قابل شستشو در دمای 30 درجه می باشد.

ارسال-به-همه-نقاط-کشور-ایران

شبکه توزیع

خوشبختانه برای همه نقاط ایران ارسال میسر می باشد.
ارسال از طریق پست، چاپار یا تیپاکس انجام می شود.

انواع برندها و شخصیتهای سینمایی ، ورزشی و کارتونی

با یک جستجوی ساده و تایپ کلمه برند مورد نظر و یا شخصیتهای کارتونی و سینمایی و تیمهای ورزشی، میتوانید انواع گوناگون محصولات آنها را مشاهده، و به راحتی خرید نمایید.

آنچه که مشتریان درباره ما می گوید!